Értékesítési- és ügyfélszolgálati asszisztens

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. fóti telephelyére, magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, akit vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.

Feladatok:

  • értékesítők munkájának segítése (a teljes értékesítési folyamat alatt és után)
  • gépkocsi rendelések kezelése és nyomon követése
  • kimutatások, jelentések készítése
  • bejövő telefonhívások kezelése
  • kapcsolattartás a vállalat egyéb részlegeivel
  • szalonrecepció munkájának segítése, szükség esetén helyettesítése
  • tesztautó kiadások adminisztratív ügyintézése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
    magas fokú precizitás
    igényes megjelenés
    jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező, nyitott személyiség
    képesség önálló munkavégzésre
    erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
    angol és/vagy német nyelv alapszintű ismerete
    valamely vállalatirányítási rendszer beható ismerete
    hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • vezetői támogatás
  • versenyképes bérezés és cafetéria
  • prémium szintű munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőségek

Előnyök:

  • gépkocsi márkaképviseletnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Fót ( M0-M3 csomópont)