AUTÓSZERELŐ

A JP Auto fóti telephelyére új kollégákat keresünk, autószerelő munkakörbe! Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársat keresünk, aki elhivatottan tudja képviselni a Mercedes-Benz és KIA márkákat exkluzív környezetünkben. Támogatjuk szakmai továbbképzését, valamit biztosítjuk a szükséges személyi és tárgyi feltételeket, és a megfelelő munkakörnyezetet.

Feladatok

  • Mercedes-Benz és KIA gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása,
    Diagnosztikai munkák
    A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése, átvizsgálása
    A munkalapok naprakész , pontos , precíz vezetése
    A javítások szakszerű elvégzése, a gyártómű álltal elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
    Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú végzettség (autószerelő )
    1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    B, kategóriás jogosítvány
    Önálló felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben eltöltött munkaviszony
    Terhelhetőség
    Jó beilleszkedő képesség/ csapatszellem
    Idegen nyelv társalgási ismerete (német vagy angol)

Juttatások

  • A szegmensen és a régión belül is kimagasló kereseti lehetőség (alapbér + jutalék)
    Stabil munkahely
    Kiváló munkahelyi környezet
    Vezetői támogatás
    Szakmai fejlődési lehetőség
    Cafeteria
    Útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye: Fót (M0-M3 csomópont)